TÜRKİYE KAMUSEN MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ana Menü

EN ÇOK OKUNANLAR

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 11  
»Bugün 33  
»Toplam 457087  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.165.57.161
» Bu sitemizi ziyaretiniz
TÜRK EĞİTİM SEN HAİN SALDIRIYI PROTESTO ETTİ

TÜRK EĞİTİM SEN HAİN SALDIRIYI PROTESTO ETTİ

Tarih 14 Aral?k 2016, 21:37 Editör

Türk Eğitim-Sen Mersin Şube Başkanlığı Özgür Çocuk Parkında basın açıklaması yaparak terörü ve teröristleri protesto etti.

TÜRK EĞİTİM SEN HAİN SALDIRIYI PROTESTO ETTİ

Türk Eğitim-Sen Mersin Şube Başkanlığı Özgür Çocuk Parkında basın açıklaması yaparak terörü ve teröristleri protesto etti.

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Nihat AŞÇI ve çok sayıda sendika üyesinin bir araya geldiği Özgür Çocuk Parkında bir basın açıklaması yapan Mersin Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Tevabil AKINCI terör ve teröristleri çok sert bir dille kınadı ve protesto etti.

 

Yapılan açıklama aynen şöyledir:

“Aziz milletim başın sağolsun.

Yine terör, yine kan, yine gözyaşı. Kahpe kahpeliğini gösterecek ve gösterdi de...

Yüreklerimizi yakıp, ocaklarımızı söndürdüler. 44 evladımız zamansız toprakla kucaklaştılar.

Emperyalist güçler, Anadolu coğrafyasından bir türlü elini çekmedi. Dün Sakarya’da, Dumlupınar’da, Çanakkale’de derslerini alıp, gerisin geriye dönen hain itler bu defa terörle ülkemizi dize getirmeye, bu aziz milleti bölmeye, birbirine düşürmeye çalışmaktadırlar.

Nasıl bu ülkenin büyüme ve refaha kavuşmasını engelleriz hesabını yaparak, iç karışıklığa sebebiyet vermeye çalışmaktadırlar.

Haince, kalleşçe, kahpece saldırılar düzenleyip, canımızı alıp, güllerimizi soldurup, yavrularımızı yetim bırakmaktadırlar.

Ancak, unuttukları birşey var.

Biz ne Afganistan ne Irak ne de Suriye’yiz. Biz öz be öz Türk ve Türkiye Cumhuriyetiyiz.

Biz dualı milletiz, birbirimize kenetliyiz.

Bizim yüreklerimiz toplu vurur, onun için bizi top sindiremez. Kaldı ki, sizin kahpe saldırılarınız sindirsin.

Ey Emperyalist ülkeler,

Taşeron örgütleri kullanmanıza gerek yok, biz sizleri tanıyoruz biliyoruz. Ne kadar kalleş, ne kadar haysiyetsiz, ne kadar gaddar olduğunuzu biliyoruz. Kahpe olduğunuzu da biliyoruz.

Biz sizi biliyoruz da siz bizi bilmiyorsunuz. Tarihte aldığınız Osmanlı tokatlarını unutmuşsunuz demek. Artık şunu görün kapınızda beslediğiniz köpeklerinize bu ülkede sadece kalleşçe kan döktürürsünüz.

Bizi birbirimize düşüremezsiniz. Biz vatanımızın kıymetini biliyoruz. Biz dün bu vatanın her karışını kanla suladık, bugünde hazırız.

Bizim aramıza fitneyi sokamazsınız. Milli birliğimizden ve bütünlüğümüzden alıkoyamazsınız.

Toplumda infial yaratıp bu ülkenin evlatlarını birbirine kırdırmak istersiniz ancak nafile çabalarsınız. Siz döktüğünüz kanda boğulacaksınız. Bizler sokaklara dökülmeyeceğiz. O hain tuzağınıza bizi düşüremeyeceksiniz. Çekin artık o kanlı ellerinizi üzerimizden yoksa biz çekmesini biliriz.

Aziz Türk Milleti,

Bu ne ilk nede son olacaktır. Uyanık olmak, şehitlerimize ülkemize kardeşliğimize, birlik ve bütünlüğümüze sahip çıkmak zorundayız. Bize analık yapan vatanmıza sahip çıkmak zorundayız.

Devletimizden hükümetten isteğimiz de şu; demeçleri, nutukları bir yana bırakılması gerekiyorsa biran önce onu yapın akan kanı durdurun bu sizin elinizde. Evdeki sivrisinekleri öldürerek sineği bitiremezsiniz, bataklığı kurutmak zorundasınız. Kandil, Zap, Zaho bataklıklarını bir an önce kurutun. Terör destekçisi hainleri meclisten de biran önce atın.

Yeter artık deme zamanını daha fazla geçirmeyin, gerekli tedbirleri alın. Türk Milleti sizin yanınızda, her türlü destek size. Daha fazla bu milleti tahrik ettirmeyin.

Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum.”

Bu haber 1658 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BASIN AÇIKLAMALARI

Türkiye Kamu-Sen Mersin İl Temsilciliği " 2020 Yılı Bütçesi Memurun Bütçesi Değildir"

Türkiye Kamu-Sen Mersin İl Temsilciliği Türkiye Kamu-Sen Mersin İl Temsilciliği ve bağlı sendika yönetimleri ile üyeleri tarafından 2020 yılı bütçesinin so...

TÜRKİYE KAMU SEN MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ OLARAK DOĞU TÜRKİSTAN'DAKİ ÇİN ZULMÜNÜ PROTESTO ETTİK

TÜRKİYE KAMU SEN MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ OLARAK DOĞU TÜRKİSTAN'DAKİ ÇİN ZULMÜNÜ PROTESTO ETTİK Doğu Türkistan'da Çin devletinin soydaşlarımıza karşı yürütmüş olduğu baskı ve zulümleri kamuoyuna duyurmak ve ...
BENİM ÖĞRETMENLERİM-125 Ekim 2020

VİDEO ARA


Sedir Haber

ANKET

YENİ SİTEMİZİ BEĞENDİNİZ Mİ?
Tüm Anketler

Türkiye Kamu-Sen Mersin
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyap?: MyDesign Haber Sistemi